Zamknij

Trzylatka zgwałcona w toalecie w McDonaldzie. Krzyczała: „tato, tato”

21.02.2020 21:54
Christopher Puente
fot. Chicago Police

34-letni mężczyzna został oskarżony o zgwałcenie trzylatki w łazience sieci fastfoodowej McDonald's w Chicago. Jak relacjonują amerykańskie media, przerażona dziewczynka próbowała wezwać pomoc i krzyczała: „tato, tato”. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek w Chicago. Według amerykańskich mediów ojciec zabrał dwoje dzieci do toalety w restauracji McDonald's.

34-letni Christopher Puente wykorzystał moment, gdy mężczyzna wszedł z synem do jednej z kabin. Pedofil zwabił trzylatkę do kolejnej kabiny, posadził na kolanach, ściągnął spodnie i bieliznę, a następnie wykorzystał seksualnie. Przerażona dziewczynka zaczęła krzyczeć i wołać ojca. 34-latek próbował zakryć jej usta. Kiedy ojciec trzylatki usłyszał jej płacz, ruszył z pomocą i wyrwał córkę z rąk pedofila.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowany przez kamery przemysłowe w McDonaldzie pokazano w lokalnych mediach. Christopher Puente został aresztowany po dwóch dniach poszukiwań. 34-latek przyznał się do uprowadzenia dziewczynki i zdjęcia jej ubrań, ale zaprzecza, by ją zgwałcił.

Media w Chicago informują, że 34-letni Puente ma kryminalną przeszłość. Mężczyzna był skazywany za liczne włamania i kradzieże.

Zobacz także

RadioZET.pl/CBS Chicago