Zamknij

64-latka przyłapana na seksie z synem. "To się po prostu stało"

27.08.2020 18:15

64-letnia Cheryl Lavoie uprawiała seks ze swoim 43-letnim synem. Kazirodczą relację obojga odkryła żona Tony'ego Lavoie. "To się po prostu stało" - wyjaśniał policjantom Amerykanin. Matce i synowi grozi nawet 20 lat więzienia.

Tony Lavoie z matką
fot. Shutterstock.com/Instagram.com/alexcharmingdotcom

Do szokującego odkrycia doszło 20 maja w Fitchburg w stanie Massachusetts. Tony Lavoie współżył ze swoją 64-letnią matką. Na gorącym uczynku oboje przyłapała żona mężczyzny.

Do domu przy Clarendon Street przyjechała policja. Drzwi funkcjonariuszom otworzył kuzyn żony Tony'ego, który wspierał kobietę po tym, jak dowiedziała się o "zakazanej" relacji. Dopiero potem oboje zdecydowali, że wezwą służby.

Zobacz także

Kazirodczy związek matki z synem

Mundurowi po przybyciu na miejsce rozmawiali oddzielnie zarówno z matką, jak i jej synem. Para miała rzekomo w ciągu ostatnich kilku miesięcy zbliżyć się do siebie. Mieszkali razem pod jednym dachem. 64-letnia Cheryl Lavoie wyjaśniła, że do seksu doszło, kiedy zaczęli się całować.

43-letni syn Amerykanki był mniej rozmowny. "Nie wiem, to się po prostu stało" - wyznał policjantom. W obecności oficerów przyznał, że w związku zaistniałą sytuacją chce podjąć leczenie.

Oboje stwierdzili natomiast, że do seksu doszło za obopólną zgodą i był to ich "pierwszy raz".

Policja oświadczyła, że istnieją wystarczające dowody, aby matkę i syna oskarżyć o kazirodztwo. Cheryl i Tony Lavoie zarzuty usłyszeli 20 sierpnia. Według sądowych akt żadne z nich nie przyznało się do winy. 27 października odbędzie się kolejna rozprawa w ich sprawie. Matce i synowi grozi nawet 20 lat więzienia.

Zobacz także

RadioZET.pl/sentinelandenterprise.com