Zamknij

Głowa 19-latki utknęła w rurze wydechowej. Przesadziła z alkoholem [WIDEO]

Redakcja
14.06.2018 10:08
Głowa 19-latki utknęła w rurze wydechowej. Przesadziła z alkoholem [WIDEO]
fot. YouTube screen

Strażacy musieli użyć piły elektrycznej, aby pomóc kobiecie, której głowa utknęła w rurze wydechowej samochodu na festiwalu w Minnesocie. Amerykańskie media opublikowały w sieci nagranie z niecodziennego zdarzenia. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło w weekend na Winstock Country Music Festival w Winsted, małym miasteczku leżącym około 60 km na zachód od Minneapolis. Strażacy odebrali zgłoszenie o kobiecie, której głowa utknęła w rurze wydechowej. 

Jak poinformowała szef biura szeryfa hrabstwa McLeod, 19-latka została zatrzymana za picie alkoholu przez nieletnich i wyprowadzona z festiwalu. Warto przypomnieć, że w Stanach Zjednoczonych posiadanie 21 lat zezwala na swobodne spożywanie alkoholu.

Zobacz także

– Wszyscy się dobrze bawiliśmy i zobaczyłam tę wielką rurę wydechową. Powiedziałam: „Hej, moja głowa prawdopodobnie tam się zmieści” – powiedziała w rozmowie z lokalnym dziennikiem „Hutchinson Leader”. 

Akcja ratunkowa na festiwalu w Minnesocie trwała 45 minut. Lekarze nie stwierdzili żadnych urazów na ciele kobiety, która stała się lokalną celebrytką. 19-latka z dumą pozowała do zdjęć z kawałkiem rury. 

RadioZET.pl/DG