Zamknij

Ksiądz uprawiał seks na ołtarzu. Świadek nakrył go z dwiema kobietami

14.10.2020 22:11

Katolicki ksiądz z Luizjany w Stanach Zjednoczonych został aresztowany po tym, jak uprawiał seks na ołtarzu w kościele z dwiema kobietami. Cała trójka została oskarżona o nieprzyzwoite zachowanie w miejscu publicznym i grożą im trzy lata więzienia. Miejscowy arcybiskup zachowanie duchownego nazwał "demonicznym".

katolicki ksiądz przy ołtarzu
fot. Shutterstock.com/JJPDesigns

Do skandalu doszło 30 września w Kościele Św. Piotra i Pawła w Pearl River. Schadzkę 37-letniego księdza Travisa Clarka oraz dwóch zawodowych domin odkrył przechodzień, który zauważył zapalone światła. Świadek przez okno widział półnagiego duchownego oraz dwie kobiety, które uprawiały seks na ołtarzu.

Zobacz także

USA. Ksiądz z Luizjany uprawiał seks z dwiema kobietami na ołtarzu

Jak podaje "Daily Mail", w widowiskowej orgii kapłanowi towarzyszyły skąpo odziane kobiety w gorsetach i butach na wysokim obcasie, wyposażone w zabawki erotyczne. Jednak to nie wszystko. Ksiądz zadbał także o oświetlenie sceniczne, a na statywie ustawił telefon komórkowy, aby nagrać erotyczne igraszki.

Świadek incydentu nagrał fragment "przedstawienia" telefonem, a następnie zawiadomił władze. Policja zatrzymała księdza, a także 41-letnią Mindy Dixon i 23-letnią Melissę Cheng. Wszyscy usłyszeli zarzuty dotyczące obscenicznych zachowań w miejscu publicznym.

Lubieżny ksiądz decyzją Archidiecezji Nowego Orleanu został zawieszony. - Jego zachowanie było nieprzyzwoite. Zbezczeszczenie tego kościoła i ołtarza jest demoniczne, demoniczne - powtarzał w sobotę z ambony arcybiskup Gregory Aymond, który nakazał spalenie ołtarza po nieobyczajnym wybryku kapłana. - Nie ma usprawiedliwienia dla tego, co się tutaj wydarzyło. To jest grzeszne i całkowicie nie do przyjęcia - dodał. Do świątyni trafił już nowy ołtarz, który został poświęcony przez arcybiskupa.

Zobacz także

RadioZET.pl/"Daily Mail"/catholicnewsagency.com