Zamknij

19-latka zostawiła córki w samochodzie. Dziewczynki zmarły

Redakcja
23.05.2018 18:58
19-latka zostawiła córki w samochodzie. Dziewczynki zmarły
fot. Shutterstock.com

19-letnia matka z Teksasu w USA zostawiła w samochodzie dwie córki i poszła na imprezę — podaje Onet. Dziewczynki spędziły w środku pojazdu... 15 godzin! Ich życia nie udało się uratować. 

Chcesz czytać częściej takie artykułu? Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku

Co roku wraz ze wzrostem temperatur powraca temat dzieci zostawionych w rozgrzanych samochodach. Na początku maja dwoje pięciomiesięcznych dzieci zmarło po kilku godzinach spędzonych w gorącym samochodzie. Do tragedii doszło w Chesterfield w Stanach Zjednoczonych. O sprawie pisaliśmy na radiozet.pl

Tym razem dramatyczna historia z USA miała nieco inny przebieg. Jak informuje Onet, 19-letnia matka zostawiła swoje córki w samochodzie zaparkowanym przed domem w hrabstwie Kerr County w Teksasie i poszła na imprezę. Jedna z dziewczynek miała dwa lata, druga rok. Córki 19-latki przez piętnaście godzin były zamknięte, pozbawione wody i jedzenia.

Zobacz także

Z relacji sąsiadów wynika, że z samochodu słychać było krzyki dzieci. W trakcie imprezy do auta miał wejść kolega 19-latki, który nie zwrócił uwagi na pozostawione w środku dziewczynki — podaje Onet. 

Następnego dnia o poranku 19-latka wraz ze swoim 16-letnim kolegą zawieźli nieprzytomne dzieci do szpitala. Na miejscu stwierdzili, że dziewczynki zasłabły w parku nad jeziorem Flat Rock. Niestety mimo reanimacji dzieci zmarły. 19-latka trafiła do aresztu. Niewykluczone, że zarzuty otrzyma również 16-latek. 

Przeczytaj koniecznie: