Zamknij

Mąż ją związał i zakopał żywcem. Przeżyła dzięki temu urządzeniu

27.10.2022 14:54

Pobił swoją żonę, związał, a następnie wywiózł do lasu i żywcem zakopał w ziemi. Mieszkanka amerykańskiego stanu Waszyngton na szczęście przeżyła, a uratował ją zegarek, przez który skomunikowała się z policją.

USA
fot. NBC News/YouTube screen

Ta historia wydarzyła się na terenie hrabstwa Thurston w amerykańskim stanie Waszyngton. Doszło tam do kłótni między małżonkami, który byli w trakcie rozwodu. Awantura dotyczyła spraw finansowych.

Związał i zakopał żywcem swoją żonę. Uratował ją zegarek

W pewnym momencie mąż pobił swoją żonę, związał ją, a następnie wywiózł do lasu i zakopał żywcem. Kobieta miała ręce i nogi skrępowane taśmą oraz zaklejone oczy. Próbowała się wydostać i krzyczeć, ale nie była w stanie nic zrobić.

Uratował ją jednak zegarek typu smartwatch. Wcześniej, zanim małżonek dopuścił się przemocy, zdążyła wybrać na urządzeniu numer alarmowy. Policja w Lacey w stanie Waszyngton wydała więc komunikat poszukiwawczy.

Ostatecznie 42-latce udało się częściowo wyswobodzić z taśmy i wydostać z płytkiego grobu, w którym zakopał ją mąż. Po 30 minutach biegu przez las dotarła do domu, którego mieszkańcy raz jeszcze zawiadomili policję.

Jak twierdzą funkcjonariusze, cytowani przez stację NBC News, kobieta była "posiniaczona, związana i cała oblepiona ziemią". 53-letni agresor został natomiast zatrzymany tego samego dnia oraz aresztowany bez możliwości wyjścia za kaucją. Odpowie teraz za napaść, porwanie oraz usiłowanie zabójstwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Facebook/nbcnews.com/YouTube