Zamknij

Mężczyzna zabił żonę podczas seksu. Broń miała strzelić przypadkowo

Redakcja
21.11.2017 18:42
Mężczyzna zabił żonę podczas seksu. Broń miała strzelić przypadkowo
fot. Las Vegas Metropolitan Police Department

Policjanci z Las Vegas zatrzymali Johna Fitzgeralda Gonzaleza, który zastrzelił własną żony. Co ciekawe, 53-letni mężczyzna zeznał, że do wystrzału doszło, gdy para uprawiała seks w garażu. W taką wersję zdarzeń nie dowierzają śledczy. 

53-latek skontaktował się z posterunkiem policji i poinformował, że jego żona, która zaledwie siedem tygodni wcześniej złożyła wniosek o rozwód, została postrzelona w okolice żołądka. W trakcie odbywania stosunku, kobieta miała sięgnąć po broń mężczyzny, między małżonkami wywiązała się szamotanina, a pistolet wystrzelił.

Z zeznań mężczyzny wynika, że tragicznego dnia miał tylko zawieźć syna do szkoły. Dlaczego miał przy sobie broń? Jak tłumaczył policji, ''bał się zasadzki ze strony kolegów faceta jego żony".

40-letnia Nicole Nguyen zmarła pomimo szybkiej pomocy lekarskiej. Policjanci prowadzący śledztwo w sprawie uznali, że wersja zdarzeń prezentowana przez Gonzaleza jest ''mało prawdopodobna''. 

Zobacz także

''Nie wiadomo, czy stosunek seksualny był dobrowolny, czy został wymuszony siłą lub groźbą użycia siły'' - napisano w policyjnym raporcie. 

RadioZET.pl/nypost.pl/DG