Zamknij

Nauczycielka aresztowana za seks z 15-letnim uczniem. Teraz jest w ciąży

12.10.2021 13:52

41-letnia nauczycielka miała romans z 15-letnim uczniem. Kobieta została aresztowana. Mieszkanka Miami jest w ciąży, w którą mogła zajść podczas seksu z nieletnim.

Heiry Calvi
fot. Policja

Heiry Calvi z Miami w USA została aresztowana w czwartek za romans z 15-letnim chłopcem. W sobotę, po wpłaceniu kaucji, wyszła na wolność. Według policji władze dowiedziały się o zarzutach wobec kobiety w marcu.

USA. Miami. 41-latka uwiodła 15-latka. Została aresztowana

Do zbliżeń z nastolatkiem miało dojść w ubiegłym roku, kiedy nauczycielka zaczęła udzielać mu korepetycji. Wówczas chłopiec pokazał swoim rówieśnikom filmy, na których para uprawiała seks.

Na jego telefonie zapisano także nagie zdjęcia, które 41-latka wysyłała mu za pośrednictwem komunikatora WhatsApp. 41-latkę i 15-latka widywano na imprezach, na których udawali ciotkę i siostrzeńca. Chłopiec był także w posiadaniu karty kredytowej nauczycielki.

- Dziecko nie ma prawa wyrazić zgody (na zbliżenie - red.), nawet jeśli może powiedzieć "to jest w porządku". Odpowiedzialność spoczywa na osobie dorosłej – oświadczył Rey Valdes, rzecznik Departamentu Policji w Doral. Wiek przyzwolenia, czyli granica, od której mówi się o obopólnej zgodzie na seks, na Florydzie wynosi 18 lat.

Teraz okazało się, że nauczycielka jest w ciąży. Informację tę potwierdził rzecznik policji. 41-latka ujawniła swój stan, gdy w zeszłym tygodniu trafiła do aresztu. Nie wiadomo, czy ojcem dziecka jest nastolatek. Kobietę sfotografowano w sobotę, gdy wychodziła z więzienia, zakrywając twarz i trzymając się za brzuch.

- Była naprawdę dobrą nauczycielką. Po prostu nie mogę w to uwierzyć – mówił jeden z uczniów stacji WSVN. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się kolejna rozprawa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Daily Mail/people.com