Zamknij

Na ścianie w jego domu pojawiła się czarna plama. Makabryczne odkrycie

11.02.2020 14:14
czarna plama
fot. Twitter

AJ McCrady opublikował w mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym widać, jak po ścianie w jego mieszkaniu spływa tajemnicza, czarna ciecz. Mężczyzna dodał, że gdy pojawiła się tam dziwna substancja, w domu zaczęło okropnie śmierdzieć. Prawda okazała się makabryczna.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tajemnicze czarne plamy pojawiły się w jednym z mieszkań w Minneapolis w stanie Minnesota. Mieszkający tam AJ McCrady nie miał pojęcia, czym jest dziwna substancja. Krótkie nagranie wideo, przedstawiające niecodzienne zjawisko, udostępnił w mediach społecznościowych.

Zobacz także

Jak dodał, w momencie gdy po ścianie zaczęła spływać czarna ciecz, w całym pomieszczeniu zaczęło „okropnie śmierdzieć”. McCrady i jego współlokator, postanowili w końcu wezwać ekipę, która miała ustalić, co tak naprawdę dzieje się w ich mieszkaniu.

Zobacz także

czarna ciecz w minnesocie
fot. Mirror

Prawda okazała się makabryczna. Czarna ciecz, która płynęła po ścianie z sufitu, pochodziła z mieszkania znajdującego się piętro wyżej. Ekipa wezwana na miejsce ustaliła, że tajemnicza substancja to… ludzka krew.

We wspomnianym mieszkaniu znaleziono rozkładające się ludzkie zwłoki. Ciało mężczyzny leżało tam co najmniej od dwóch tygodni.

Zobacz także

Wiadomo, że mężczyzna zmarł we śnie. Według policji, która zbadała miejsce, nie ma śladów wskazujących na udział osób trzecich. Dokłada przyczyna śmierci nie jest jednak jeszcze ustalona.

RadioZET.pl/ Mirror.co.uk