Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Na świat przyszedł ponad 6 kg noworodek. ''To rekord w historii szpitala'' [WIDEO]

02.01.2019 08:55
xxx wiadomosci

W Teksasie na świat przyszedł gigantyczny noworodek. Chłopiec w chwili urodzenia ważył ponad 6 kilogramów. To rekord w historii szpitala Arlington Memorial. 

Na świat przyszedł ponad 6 kg noworodek. ''To rekord w historii szpitala'' [WIDEO] fot. YouTube screen

Chcesz czytać częściej takie artykułu? Dołącz do grupy dla rodziców na Facebooku

Jennifer i Eric Medlock zostali poinformowani, że ich nowo narodzony syn Ali jest najcięższym dzieckiem urodzonym w Texas Health Arlington Memorial Hospital w Arlington w Teksasie. Informację potwierdziła w rozmowie z USA TODAY rzeczniczka szpitala. 

Ali Medloc urodził się 12 grudnia. Ważył 6,7 kilograma. Lekarz, który przyjmował poród powiedział, że w swojej 30-letniej karierze zawodowej nie spotkał się z tak dużym noworodkiem. 

– Nieważne jest to, ile waży. Jest błogosławieństwem – mówiła mama chłopca Jennifer Medlock. Kobieta nie była zszokowana, gdy lekarze powiedzieli jej o wadze syna. Pierwsza córka kobiety i jej męża w chwili przyjścia na świat ważyła ponad 4 kilogramy.

Najbliżsi Aliego spekulują już na temat przyszłości chłopca. - Jest przeznaczony do czegoś wielkiego. Może nie do piłki nożnej, wszyscy to powtarzają – powiedziała mama chłopca.

RadioZET.pl/USA TODAY/CBS News/DG 

Oceń