Zamknij

Nauczyciel z Krakowa zaginął w Kalifornii. Miał wrócić do kraju kilka dni temu

Redakcja
26.01.2019 23:05
Nauczyciel z Krakowa zaginął w Kalifornii. Miał wrócić do kraju kilka dni temu
fot. Instagram

W Kalifornii zaginął nauczyciel z Krakowa, 30-letni Michał Krówczyński. Od ponad tygodnia nie kontaktował się z bliskimi. Policja określa okoliczności jego zaginięcia jako "nietypowe". Opublikowano jego zdjęcie i rysopis i prośbę o kontakt każdego, kto ma na jego temat jakiekolwiek informacje.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Polak był w USA na wakacjach. Do kraju miał wrócić kilka dni temu, ale nie pojawił się na lotnisku. Od ponad tygodnia nie kontaktował się także z bliskimi.

Policja w San Diego poinformowała, że 30-latek jest uznany za zaginionego. Opublikowany został jego rysopis, zdjęcia oraz prośba o kontakt każdego, kto ma na jego temat jakiekolwiek informacje.

Zobacz także

Brat zaginionego mężczyzny poinformował, że ostatni raz kontaktował się z rodziną 17 stycznia. Miał wówczas wracać z San Diego, gdzie spotkał się ze znajomym, do Phoenix w Arizonie.

17 stycznia mężczyzna publikował w mediach społecznościowych zdjęcia z podróży. Jedno z nich wykonane zostało w dzielnicy San Diego La Jolla. Inne wykonano w mieście Tijuana, po meksykańskiej stronie granicy. 

Mężczyzna zostawił w motelu bagaż

Jedna z kobiet, która widziała 30-latka w La Jolla, twierdzi, że 17 stycznia po 11 rano wymeldował się on z motelu. Zostawił bagaż, po który miał wrócić ok. godz. 16, ale już nie przybył.

Zobacz także

Policja określa okoliczności jego zaginięcia jako "nietypowe".

RadioZET.pl/gazeta.pl/BM