Zamknij

Nauczyciel pobił niesfornego ucznia. Internauci zachwyceni [WIDEO]

Redakcja
07.11.2018 17:09
Nauczyciel pobił niesfornego ucznia. Internauci zachwyceni [WIDEO]
fot. InsideEdition

Marston Riley, nauczyciel z Los Angeles został aresztowany po tym, jak podczas zajęć lekcyjnych pobił jednego z uczniów. Nastolatek rzucał w niego piłką i obrażał. Do sieci trafiło nagranie przedstawiające całe zdarzenie. Zachowanie wyprowadzonego z równowagi pedagoga zachwyciło internautów, którzy za pośrednictwem serwisu GoFundMe zaczęli wpłacać dla niego pieniądze.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do sieci trafiło nagranie wideo przedstawiające skandaliczne zachowanie jednego z uczniów. Nastolatek uniemożliwiał prowadzenie lekcji, przez cały czas prowokował nauczyciela, rzucał w niego piłką do koszykówki i obrażał. W pewnym momencie nauczyciel nie wytrzymał.

Zobacz także

Gdy nauczyciel uderzył ucznia, rozpętała się między nimi bijatyka. Nastolatek nie zamierzał odpuścić i także próbował uderzyć mężczyznę.

Internauci nie potępili zachowania nauczyciela. Wprost przeciwnie, większość z nich przyznała, że reakcja była odpowiednia, a nastolatek zasłużył na karę.

Internauci utworzyli dla nauczyciela zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem serwisu GoFundMe. Do tej pory udało im się uzbierać … 90 tys. dolarów! Zwolennikom nauczyciela chodzi o to, aby dzięki zebranym pieniądzom miał z czego opłacić prawników i żyć, gdyby go zwolniono z Maywood Academy High School.

RadioZET.pl/Independent/BM