Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nauczyciel masturbował się podczas lekcji. Uczniowie go nagrali

10.01.2019 23:47
xxx wiadomosci

Szokująca sprawa wyszła na jaw za sprawą nagrania, jakie dyrekcji szkoły przekazał jeden z uczniów. Nauczyciel z Fairfield, Tracey Abraham… masturbował się na lekcji w obecności uczniów. Gdy o zdarzeniu dowiedziała się dyrekcja szkoły, Abraham został natychmiast zatrzymany i oskarżony.

Nauczyciel masturbował się podczas lekcji. Uczniowie go nagrali fot. Mirror.co.uk

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tracey Abraham pracował w szkole tymczasowo, zastępując innego nauczyciela. Jak relacjonują uczniowie, podczas jednej z lekcji dziwnie zachowujący się 41-latek w jednej ręce trzymał telefon, a drugą energicznie poruszał pod biurkiem.

– Spojrzałem na niego i powiedziałem: „Co pan robi?” Odpowiedział mi, że to nie moja sprawa – mówi jeden z uczniów, który postanowił całe zdarzenie uwiecznić na nagraniu wideo.

Filmik trafił do dyrekcji szkoły, która błyskawicznie podjęła interwencję. Nauczyciel został wyprowadzony z budynku. Tego samego dnia został zatrzymany i oskarżony o „publiczną nieprzyzwoitość”. 

Nie wiadomo, czy w trakcie lekcji dochodziło do innych, podobnych sytuacji z udziałem 41-latka. Ma to wyjaśnić śledztwo. Abraham otrzymał zakaz przebywania w miejscach, gdzie obecne są osoby nieletnie. O jego przyszłości zadecyduje sąd.

RadioZET.pl/Mirror/BM

Oceń