Zamknij

Nauczycielka molestowała 12-latkę. "Chcę zostać twoją żoną"

26.11.2020 19:15
Allison Chilton
fot. Dorchester County SC

Horror w Karolinie Południowej w USA. Nauczycielka z gimnazjum w Lowcountry molestowała jedną ze swoich uczennic. Namawiała ją do seksu, a w wiadomościach tekstowych pisała, że chce zostać żoną 12-latki. Właśnie zapadł wyrok w sprawie Amerykanki.

Allison Chilton uczyła w gimnazjum angielskiego oraz matematyki. Nauczycielka skrzywdziła jedną ze swoich podopiecznych. Na trop niewłaściwej relacji łączącej 27-letnią kobietę i 12-letnią dziewczynkę wpadł ojciec tej drugiej. Zaniepokoił go fakt, że jego córka zostaje w klasie podczas przerw. Inni uczniowie wychodzili wtedy na korytarz, a 12-latka przebywała sam na sam z nauczycielką.

Zobacz także

USA. Nauczycielka molestowała 12-latkę. Nie pójdzie do więzienia

Sprawa karna przeciwko nauczycielce gimnazjum toczy się od 2017 roku, kiedy ojciec ofiary dowiedział się o próbach nakłaniania jego nieletniej córki do współżycia. Jak podaje "Mirror", Allison Chilton wysyłała córce mężczyzny SMS-y o nieprzyzwoitej treści. Z dokumentów sądowych wynika, że w wiadomościach pisała: „Chcę być twoją żoną” i „Chcę cię dotykać”, próbując zmusić dziewczynkę do stosunku seksualnego.

27-latka nie tylko nakłaniała dziewczynkę do seksu. Doszło również do fizycznego molestowania. Śledztwo wykazało, że Chilton wielokrotnie całowała 12-latkę, a także robiła jej "zmysłowy masaż".

Mimo że oskarżona przyznała się do zarzucanych jej czynów i musiała zrezygnować z pracy nauczycielki, uniknie kary więzienia. Sąd skazał ją ostatecznie na 10 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na pięć lat. Allison Chilton została umieszczona w rejestrze przestępców seksualnych i ma dożywotni zakaz zbliżania się do swojej ofiary.

Zobacz także

RadioZET.pl/"Mirror"