Zamknij

Seksafera w USA. Nauczycielka uprawiała seks z 14-latką

Redakcja
16.09.2018 18:36
Seksafera w USA. Nauczycielka uprawiała seks z 14-latką
fot. Whitney Grunder Laidlaw

Nauczycielka liceum z Houston w USA została oskarżona o molestowanie seksualne 14-letniej uczennicy. Sprawa wyszła na jaw, gdy ojciec nastolatki przeglądał wiadomości w telefonie córki. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Whitney Grunder Laidlaw została aresztowana w środę pod zarzutem molestowania seksualnego 14-letniej uczennicy - podała stacja informacyjna KPRC. Policja twierdzi, że nauczycielka zaczęła wysyłać SMS-y do 14-latki, która uczęszczała do klasy hip-hopowej. Kobieta dostała numer od nastolatki na początku roku szkolnego. 

Laidlaw przesyłała uczennicy swoje nagie zdjęcia i komunikowała się z nią za pośrednictwem mediów społecznościowych, m.in. Instagrama i Snapchata. Pod koniec roku szkolnego Laidlaw wyznała 14-latce swoje uczucia. 

Według policji, 14-latka zaczęła spotykać się z nauczycielką w trakcie wakacyjnej przerwy. Wtedy doszło do kilku kontaktów seksualnych. Policja została powiadomiona o sprawie po tym, jak ojciec nastolatki znalazł w telefonie córki wiadomości od nauczycielki.

Zobacz także

Laidlaw trafiła do więzienia w hrabstwie Harris, ale zwolniono ją za kaucją. Kobieta ma zakaz kontaktowania się z dziewczyną - twierdzi Houston Chronicle. W zeszłym tygodniu Laidlaw została usunięta ze szkoły i przeniesiona na urlop.

RadioZET.pl/New York Post/DG