Zamknij

Rozczłonkowane zwłoki 33-letniego milionera. Obok znaleziono piłę mechaniczną

16.07.2020 23:08
Rozczłonkowane zwłoki 33-letniego milionera. Obok znaleziono piłę mechaniczną
fot. Fahim Saleh/Facebook screen

Fahim Saleh, 33-letni milioner z Bangladeszu nie żyje. Jego rozczłonkowane ciało znaleziono w należącym do niego apartamencie na Manhattnie w Nowym Jorku. W mieszkaniu znaleziono także leżącą obok piłę mechaniczną.

Morderstwo w USA. Fahim Saleh, 33-letni milioner, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na Manhattanie – donoszą zagraniczne media, w tym CNN.

Fahim Saleh pochodził z Bangladeszu. By założycielem znanej w Bangladeszu i Nepalu firmy przewozowej Pathao, która prosperuje od 2015 roku. Fahim Saleh pełnił także funkcję dyrektora generalnego firmy Gokada, która działa na terenie Nigerii – oferuje ona przewóz motocyklami i rządzi się podobnymi zasadami jak Uber. Z kolei w 2018 r. Saleh był współzałożycielem nowojorskiej firmy Adventure Capital.

Rozczłonkowane zwłoki 33-letniego milionera odkryła w jego apartamencie na Manhattanie siostra.

Zobacz także

Znaleźliśmy tułów z odcięta głową, rękami i nogami

- mówił w rozmowie z mediami rzecznik policji z Nowego Jorku, Carlos Nieves. Jak donosi CNN, części ciała milionera poukrywano w plastikowych workach. W mieszkaniu znaleziono też piłę mechaniczną, podłączoną do prądu.

Zobacz także

Rozczłonkowane ciało 33-letniego milionera. Obok znaleziono piłę mechaniczną

W sprawie natychmiast wszczęto szeroko zakrojone śledztwo. Na razie nie udało się ustalić sprawcy ani motywu zbrodni. Według najbliższych Saleha, nie miał on wrogów ani nie czuł się zagrożony. Możliwe jednak, że mordercę wskaże nagranie z monitoringu wewnątrz budynku. Na jednej z taśm widać wsiadającego do windy Fahima Saleha, któremu towarzyszy zamaskowany mężczyzna.

Zobacz także

Policja, która prowadzi śledztwo w tej sprawie poinformowała, że wciąż nie udało się ustalić motywu zabójstwa. Według relacji rodziny i przyjaciół 33-latek nie miał wrogów.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/CNN