Zamknij

5-latka otruła się płynem z narkotykiem. Matka nie zadzwoniła po pogotowie

07.02.2020 14:34
Nie żyje 5-letnia dziewczynka
fot. Daily Mail

Tragedia w stanie Kolorado w USA. Pięcioletnia dziewczynka wypiła płyn, zawierający narkotyk. Butelka należała do matki. Kobieta, w obawie, że straci prawa rodzicielskie, nie powiadomiła pogotowia. Dziecko zmarło.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

5-letnia Sophia Larkson otruła się płynem z metamfetaminą, który pozostawiła jej matka. 26-latka kilka dni wcześniej została zwolniona z pracy za zażywanie narkotyków. Specyfiki przygotowywała w domu.

Zobacz także

Do tragedii doszło w stanie Kolorado w USA. 5-letnia dziewczynka obudziła się w nocy, bo poczuła pragnienie. Dziecko znalazło w kuchni butelkę, w której powinna znajdować się zwykła woda. Jak się jednak okazało, w środku był płyn z metamfetaminą.

Zobacz także

Po wypiciu zawartości butelki, dziecko zaczęło odczuwać halucynacje. Z dziewczynką, która nie była już w stanie samodzielnie utrzymać się na nogach, nie można było się porozumieć. Matka nie zdecydowała się jednak powiadomić pogotowia. Zamiast tego, widząc tragedię dziecka, wybrała modlitwę.

Zobacz także

Po kilku godzinach dziewczynka straciła przytomność. Dopiero wtedy 26-letnia kobieta powiadomiła lekarzy. Na pomoc było jednak za późno.

Badania wykazały, że przyczyną śmierci Sophie był zbyt duży poziom metamfetaminy we krwi. Jej matka została aresztowana. Odpowie teraz za nieumyślne spowodowanie śmierci córki.

RadioZET.pl/Daily Mail