Zamknij

13-latka bawiła się z mamą w domu. Została śmiertelnie postrzelona

27.06.2020 22:24
Amaria Jones
fot. ABC 7

Tragedia w Chicago. 13-letnia Amaria Jones została śmiertelnie postrzelona w szyję przez nieznanego sprawcę. Nastolatka bawiła się w domu ze swoją matką. W pewnej chwili przez okno przeszła kula z broni palnej i trafiła prosto w dziewczynkę.

Amaria Jones bawiła się ze swoją matką w domu. Dziewczynka uczyła ją tańca z popularnej obecnie aplikacji Tik Tok. W trakcie zabawy wydarzyła się jednak straszna tragedia.

W pewnej chwili przez okno domu przeszła kula z broni palnej, która najpierw trafiła w telewizor, a następnie prosto w szyję 13-letniej dziewczynki. Początkowo matka Amarii nie wiedziała, co się stało.

Tragedia w Chicago. 13-latka śmiertelnie postrzelona w szyję

- Pokazywała mi ten taniec na TikToku. Odwróciłam się i szukałem jej, a ona leżała na ziemi, wyciągnęła jedną rękę, a drugą trzymała się za szyję. Ostatnie co mam przed oczami to krew tryskająca z jej szyi - relacjonuje kobieta.

Zobacz także

Tego weekendu w Chicago w trakcie ulicznych strzelanin zginęło 14 osób, w tym 5 nieletnich. Z kolei ponad 100 osób zostało rannych.

Zobacz także

Matka Amarii Jones zaapelowała do sprawcy, aby dobrowolnie oddał się w ręce policji. Tego samego dnia kobieta przeżyła jeszcze jedną tragedię. W innej strzelaninie zginął jej siostrzeniec, mieszkający zaledwie trzy przecznice od jej domu.

RadioZET.pl/ CBS Local Chicago