Zamknij

Ojciec zostawił dzieci w samochodzie. Niemowlęta zmarły z przegrzania

Redakcja
13.05.2018 16:23
Samochód
fot. Shutterstock.com

Dwoje pięciomiesięcznych dzieci zmarło po kilku godzinach spędzonych w gorącym samochodzie - podała amerykańska telewizja Fox News. Do tragedii doszło w Chesterfield w Stanach Zjednoczonych. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Sąsiad rodziny zamieszkałej w Chesterfield County w stanie Wirginia w rozmowie z mediami powiedział, że ojciec tragicznie zmarłych dzieci odwiózł o poranku swoją żonę do pracy. Gdy wrócił do domu zapomniał, że w aucie znajdują się ich dzieci.

- Jego żona zadzwoniła do mnie o 14.00. Prosiła, żebym obudził jej męża, by ten przyjechał po nią do pracy. Wtedy właśnie znalazł dzieci w samochodzie - powiedział sąsiad

Niemowlęta zmarły w samochodzie

Bliźniaki zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu stwierdzono zgon chłopca. Jego siostra zmarła kilka godzin później.

- To nie było zamierzone działanie. Wierzymy, że to był to nieszczęśliwy wypadek - powiedział w rozmowie z Fox News szef policji Chesterfield, maj. Frank Carpenter. 

Zobacz także

- To jest okropne. Nie wiem, jak im pomóc w ich bólu. To nie było to celowe zaniedbanie, to był straszliwy błąd, którego nigdy nie będzie można naprawić, ani o nim zapomnieć - dodał zrozpaczony sąsiad. 

RadioZET.pl/Fox News/DG