Znamy cenę nowego iPhone'a

Redakcja
25.08.2017 17:18
Znamy cenę nowego iPhone'a
fot. Apple

Według informacji podanych w piątek przez "The New York Times", nowy model iPhone'a koncernu Apple będzie o ponad 300 USD droższy od poprzedniego. Jego ceny rozpoczną się od kwoty 999 dolarów.

Czy polska policja to policja PiS? Wyraź swoją opinie w serwisie MAM ZDANIE!

Doniesienia medialne sugerują, że na zapowiedzianym na jesień wydarzeniu Apple zaprezentuje kilka modeli iPhone'a, w tym również wersję, która będzie niewiele różniła się od obecnej generacji urządzeń poza nowocześniejszymi podzespołami.

Oprócz tego, premierę będzie miał nowy flagowy model telefonu Apple'a. Jego spodziewane własności to m. in. wyświetlacz niemal całkowicie pozbawiony krawędzi, funkcjonalność rozpoznawania twarzy, ładowanie za pośrednictwem indukcji magnetycznej i nowa jakość wbudowanych w urządzenie kamer.

Wyciekł film z testów iPhone’a 8. ZOBACZ nagranie!

Wydarzenie, na którym Apple zaprezentuje swoje nowe produkty, ma według spekulacji medialnych odbyć się we wrześniu. Oprócz telefonów zaprezentowane mają być na nim również inne technologie użytkowe, takie jak na przykład inteligentny zegarek Apple Watch z modułem LTE. Spodziewana też jest aktualizacja produktu Apple TV.

W ostatnich dniach swój flagowy telefon zaprezentował również Samsung. Galaxy Note 8 to telefon z wyświetlaczem niemal całkowicie pozbawionym krawędzi a także największym ekranem, jaki do tej pory posiadały telefony tej firmy. Ceny Note 8 zaczynają się od 930 dolarów.

RadioZET.pl/PAP/DG