Zamknij

13-latka odnalazła się po 3 miesiącach. Zniknęła w dniu rodzinnej tragedii

Redakcja
12.01.2019 10:44
USA
fot. Shutterstock

Po trzech miesiącach poszukiwań policja w stanie Wisconsin odnalazła 13-letnią Jayme Closs. Dziewczynka zaginęła w październiku w dniu, w którym zamordowano jej rodziców. Śledczy zatrzymali już także mężczyznę, który ma związek ze sprawą. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Historia, o której pisze Polsat News, rozegrała się 15 października w amerykańskim stanie Wisconsin. Wówczas rodzice 13-letniej Jayme Closs zostali zamordowani (pomimo, że obok zwłok nie znaleziono broni), a dziewczynka przepadła bez śladu. Policja przystąpiła więc do poszukiwań, długo nie informując jednak o szczegółach sprawy. 

Lokalne media podają różne informacje. Według telewizji KRE-TV Jayme znaleziono 10 km od domu rodzinnego w miejscowości Gordon. Z kolei "Minneapolis Star Tribune" cytuje mieszkającą tam nauczycielkę  - do jej drzwi miała zapukać sąsiadka, która odnalazła 13-latkę - oraz miejscowego szeryfa, który potwierdził zatrzymanie powiązanego ze sprawą mężczyzny.

Zobacz także

Ujęty przez stróżów prawa mężczyzna został już aresztowany. Najprawdopodobniej to on porwał i przetrzymywał Jayme przez ostatnie trzy miesiące. Nie wiadomo jednak czy przyczynił się jakkolwiek do śmierci jej rodziców.

RadioZET.pl/Twitter/polsatnews.pl/MP