Zamknij

Brutalne zabójstwo 6-letniego dziecka. Ojciec wlewał synowi wrzątek do gardła

02.10.2019 15:30
Brutalne zabójstwo 6-letniego dziecka. Ojciec wlewał synowi wrzątek do gardła
fot. zef art/Shutterstock

Nieprawdopodobny horror małego dziecka rozegrał się w stanie Arizona, w USA. Jeden z mieszkańców, Pablo Martinez, odprawiał „egzorcyzmy” na swoim 6-letnim synu, znęcając się nad dzieckiem w przerażający sposób.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Według zeznań, które Pablo Martinez złożył na komisariacie policji, gehenna jego 6-letniego synka trwała 10 minut.

Zobacz także

Mężczyzna – który, jak tłumaczył, chciał "wypędzić demona" z dziecka – trzymał swojego syna pod kranem w wannie i wlewał mu do gardła wrzątek. Jak podtrzymywał, próbował wykonać w ten sposób "egzorcyzmy", ponieważ wcześniej jego syn miał "nienaturalny atak wściekłości". W wyniku poparzeń, 6-latek zmarł.

Dziecko miało poparzone 15 procent ciała

Jak donosi "Washington Times", zgłoszenie o dramatycznym zdarzeniu zgłosiła służbom żona zatrzymanego. Martinez został oskarżony o zabójstwo dziecka. Na czas procesu przyznano mu obrońcę z urzędu.

Zobacz także

Jak z kolei informuje telewizja NBC News, późniejsze badania przeprowadzone na ciele zabitego dziecka wskazały, że dziecko miało głęboko poparzone 15 procent ciała. Oparzeniu uległy między innymi głowa, łokcie i przedramiona chłopczyka.

Zobacz także

Według NBC News, macocha 6-latka weszła do łazienki w momencie, gdy ojciec znęcał się nad dzieckiem i natychmiast zawiadomiła policję.

Mężczyzna oczekuje na proces w areszcie.

 

NBC News/Washington Times