Zamknij

Ostatnie spotkanie z Mikołajem. Dwulatek nie doczekał prawdziwych świąt [FOTO]

Redakcja
17.12.2017 12:34
Ostatnie spotkanie z Mikołajem. Dwulatek nie doczekał prawdziwych świąt [FOTO]
fot. screen/Facebook

2-letni Miles Agnew z USA po raz ostatni mógł poczuć magię świąt. Do hospicjum, w którym przebywał chłopiec, zaproszono Świętego Mikołaja z organizacji "The Secret Sleigh Project". Niedługo po tej wizycie dziecko zmarło. 

Chłopiec od urodzenia cierpiał na mikrocefalię, dziecięce porażenie mózgowe, epilepsje i inne schorzenia. Rodzina, która mimo ciężkiej choroby adoptowała malucha, otoczyła go ogromną miłością.

Gdy stan dziecka gwałtownie się pogorszył, 2-latek został przeniesiony do dziecięcego hospicjum. Rodzice zdawali sobie sprawę, że chłopiec najprawdopodobniej nie dożyje do świąt Bożego Narodzenia. 

Zobacz także

Michelle Agnew postanowiła skontaktować się z organizacją "The Secret Sleigh Project", która dba o to, by chore maluchy również zobaczyły się ze Świętym Mikołajem. 5 grudnia w hospicjum pojawił się pracownik fundacji Jeff Bodily. Wzruszający moment dla rodziców, 2-latka i Mikołaja uwieczniono na fotografii.

Historia małego chłopca została opisana przez media na całym świecie i wywołała ogromne poruszenie. Niestety, tydzień po wizycie Świętego Mikołaja 2-latek zmarł.

RadioZET.pl/DG