Zamknij

Pasażerka samolotu skarżyła się na ból nogi. W nogawce spodni miała...skorpiona

07.12.2019 20:35
Skorpion w samolocie
fot. Shutterstock

Nieznośny ból w nodze niepokoił jedną z pasażerek lotu linii United Airlines z San Franscisco do Atlanty. Gdy postanowiła sprawdzić, co się dzieje, okazało się, że...w nogawce jej spodni grasował skorpion. Kobieta trafiła po opiekę lekarzy. 

Do zdarzenia, o którym donosi BBC, doszło w czwartek na pokładzie samolotu linii United Airlines, lecącego z San Franscisco do Atlanty. Jedna z pasażerek skarżyła się na długotrwałe pieczenie w nodze.

Wielki skorpion na pokładzie samolotu. Pojawił się tuż nad głowami pasażerów

W pewnym momencie ból stał się już tak uciążliwy, że postanowiła zainterweniować. W tym celu udała się do toalety, gdzie przeżyła szok. 

Zobacz także

Okazało się bowiem, że w nogawce jej spodni grasował...skorpion. Pajęczak, gdy tylko wydostał się z ubrania, zaczął uciekać, ale na szczęście szybko został złapany przez jednego z członków załogi. Do sieci trafiły już zresztą jego zdjęcia:

Przedstawiciele linii lotniczych zapewnili w specjalnie wydanym oświadczeniu, że kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy i ostatecznie trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wciąż nie wiadomo jednak, w jaki sposób rzeczony skorpion dostał się na pokład. 

Zobacz także

RadioZET.pl/bbc.com/Twitter