Zamknij

Pitbull rzucił się na 17-miesięczną dziewczynkę. Zmarła w szpitalu

11.07.2020 17:11

17-miesięczna dziewczynka o imieniu Marley została śmiertelnie pogryziona przez pitbulla podczas przyjęcia w USA. Pies należał do znajomego jej rodziców. 

Marley Wilander
fot. 7news.com.au

Do tragedii doszło 4 lipca. Rodzice zabrali 17-miesięczną Marley na przyjęcie z okazji amerykańskiego Dnia Niepodległości w domu swojego przyjaciela w Joliet w Illinois - donosi Chicago Sun-Times. 

Rodzice położyli córeczkę w łóżeczku w pokoju na piętrze. Około 1.30 w nocy właściciel domu usłyszał niepokojące odgłosy dochodzące z góry domu. Okazało się, że na 17-miesięczną Marley rzucił się jeden z psów zamkniętych w piwnicy. Właściciel zdołał odciągnąć pitbulla od dziewczynki. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. 

17-miesięczna dziewczynka z licznymi śladami ugryzień na całym ciele została przetransportowana do szpitala St.Joseph Medical Center w Joliet. Lekarzom nie udało się uratować jej życia. Zmarła dwie godziny później. 

Zobacz także

''Marley była najpiękniejszą dziewczynką. Od samego początku nieustannie wypełniała serce każdego, z kim miała kontakt. Jej istnienie przyniosło wiele radości i miłości tak wielu ludziom'' - napisali rodzice dziewczynki. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl