Zamknij

Pobił na śmierć swoją dziewczynę, bo zażartowała w taksówce

08.02.2020 12:27
zabił dziewczynę
fot. Daily Mail

23-letni Nicolas Forman został oskarżony o zabójstwo swojej partnerki, 22-letniej Sabriny Harooni. Mężczyzna brutalnie pobił młodą kobietę po wspólnym powrocie z pubu. Harooni zmarła w szpitalu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zbrodni doszło z 2 na 3 lutego 2020 roku. Para wracała Uberem z pubu w Filadelfii, gdzie razem ze znajomymi oglądali mecz Super Bowl. Jak relacjonuje kierowca, w trakcie powrotu między młodymi ludźmi wywiązała się kłótnia. Forman wściekł się, gdy jego partnerka zażartowała, że otrzymała SMS od byłego chłopaka.

Zobacz także

23-letni mężczyzna wpadł w szał i zaczął szarpać się z młodą kobietą jeszcze w samochodzie. Gdy wysiedli z pojazdu, ich kłótnia trwała dalej. Kierowca Ubera przekonuje, że był świadkiem, jak Forman groził swojej partnerce, że nie wpuści jej domu, jeżeli nie odda mu swojego telefonu.

Zobacz także

Nad ranem Forman zamówił kolejnego Ubera. Kierowca, który przyjechał pod wskazany adres, był przerażony. Forman wyprowadził na zewnątrz 22-latkę, która była w ciężkim stanie, z licznymi ranami na ciele i twarzy. Mężczyzna kazał kierowcy zawieźć ją do szpitala, ale sam nie wsiadł do pojazdu.

Zobacz także

Brutalnie pobita Sabrina Harooni zmarła w szpitalu.

Zobacz także

Nicolas Forman został aresztowany. Na jego telefonie policja znalazła nagranie wideo, na którym widać, jak brutalnie bije on kobietę. Na jednym z fragmentów słychać także, jak krzyczy: "Oto, co dostają zdradzający kłamcy".

Formanowi grozi dożywocie.

RadioZET.pl/ Daily Mail