Zamknij

USA. Na pokładzie samolotu znaleziono martwy płód

Redakcja
09.08.2018 15:12
USA. Podczas sprzątania samolotu znaleziono martwy płód
fot. Glenn Beltz/Flickr/CC BY 2.0

Szokujące odkrycie na pokładzie samolotu, który przyleciał na lotnisko LaGuardia w Nowym Jorku. Służby sprzątające maszynę w jednej z toalet odnalazły martwy płód. Policji udało się już zidentyfikować kobietę, która urodziła dziecko. Twierdziła, że nie wiedziała o swojej ciąży.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podała telewizja NBC New York, makabryczne znalezisko zostało dokonane we wtorek na pokładzie samolotu linii American Airlines, który leciał z Charlotte w Północnej Karolinie do Nowego Jorku.

Maszyna po wylądowaniu na lotnisku LaGuardia została skierowana do hangaru. Dopiero służby sprzątające samolot znalazły płód, który według śledczych miał około 5 miesięcy.

Zobacz także

CNN zaznacza, że choć w tym wieku płód zaczyna przypominać noworodka, to poza łonem matki nie ma szans na przetrwanie.

Śledczym udało się odnaleźć kobietę, która poroniła na pokładzie maszyny, dwa dni po znalezieniu płodu. Była to jedna z dwóch pasażerek siedzących z tyłu samolotu, które wskazały policjantom stewardessy. Kobiety miały udać się do łazienki po wylądowaniu maszyny.

Matka, której nazwisko nie zostało ujawnione, została wytropiona w jednym ze szpitali w nowojorskiej dzielnicy Brooklyn. Powiedziała śledczym, że nie wiedziała o swojej ciąży.

Zobacz także

Podczas wakacji na Jamajce kobieta krwawiła przez dzień lub dwa. Podczas drogi powrotnej miała międzylądowanie w Charlotte i po wylądowaniu w porcie LaGuardia gorzej się poczuła.

Kobieta wyjaśniła policjantom, że w toalecie samolotu poroniła, zawinęła płód w ręczniki papierowe i włożyła do toalety. Dodała, że dziecko nie wydawało żadnego dźwięku i stwierdziła, że nie żyje.

Dochodzenie w sprawie prowadzi prokuratura w Queens. Linia American Airlines, do której należał samolot, gdzie doszło do tragicznego incydentu, zapewniła o pełnej współpracy z organami ścigania.

Zobacz także

RadioZET.pl/NBC New York/CNN/PTD