Zamknij

Zabił partnerkę i jej córki. Wpadł w szał, bo poszła na plażę z innym mężczyzną

20.05.2020 16:38
mężczyzna z bronią
fot. Shutterstock.com

Straszliwa zbrodnia w Południowej Karolinie. 37-latek zabił swoją byłą partnerkę i jej dwie córki, a następnie popełnił samobójstwo. Mężczyzna wpadł w szał, ponieważ był zazdrosny, że kobiecie towarzyszył inny mężczyzna.

Do tragedii doszło w niedzielę 17 maja. Jak poinformowała lokalna policja, była dziewczyna 37-latka wybrała się na plażę z innym mężczyzną. Gabriel Jordan usłyszał wcześniej od ukochanej, że ta z nim zrywa. Kochankowie co jakiś czas schodzili się i rozstawali.

Zobacz także

Z zazdrości zabił partnerkę i jej dzieci. Potem popełnił samobójstwo

Kiedy 37-latek dowiedział się o nowym towarzyszu byłej partnerki, wpadł w szał i pojechał do jej domu w St. Matthews w Południowej Karolinie.

Mężczyzna zastał Shantę Singleton przed domem. Rzucił się na kobietę i zaczął ją dusić. Na pomoc matce przybiegła jedna z córek. Wtedy mężczyzna zastrzelił ukochaną, a następnie zabił 12-latkę.

Próbował również trafić 18-letnią córkę Shanty, jednak zdołał tylko uderzyć ją w ramię. Dziewczyna uciekła do sąsiada.

To nie był koniec rzezi. Napastnik zastrzelił także 15-letnią siostrę 18-i 12-latki. Na miejscu zbrodni obok ciał ofiar znaleziono także zwłoki 37-latka. Prawdopopodobnie popełnił samobójstwo.

Zobacz także

RadioZET.pl/abcnews.go.com/nypost.com