Zamknij

Pedofil molestował 11-latkę. W więzieniu sami wymierzyli sprawiedliwość

04.08.2019 20:11
David Oseas Ramirez
fot. David Oseas Ramirez

Pedofil skazany za molestowanie 11-letniej dziewczynki został znaleziony martwy w celi więzienia na Florydzie. 43-letni Paul Dixon został aresztowany pod zarzutem zamordowania Davida Oseasa Ramireza - podają amerykańskie media. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do samosądu doszło we wschodnim skrzydle więzienia na Florydzie, w którym przebywają więźniowie oczekujący na przeniesienie do więzienia stanowego lub postępowanie sądowe - podaje Newsweek

Według biura szeryfa w Jacksonville, 43-letni Paul Dixon zabił swojego ''kolegę'' z celi w areszcie przedprocesowym. Między dwoma mężczyznami miało dojść do sprzeczki, która przerodziła się w bójkę. Dixon miał wepchać głowę 56-latka do muszli klozetowej i utopić go.

David Oseas Ramirez został skazany na dożywocie w 2013 roku za molestowanie 11-letniej dziewczynki. Według ówczesnych raportów, sędziom zajęło zaledwie 15 minut, aby uznać go winnym zarzutu.

Kiedy mężczyzna oskarżony o zranienie dziecka idzie do więzienia, nie zazna tam spokoju. Muszą stale się pilnować i zaprzyjaźnić się z kimś, kto będzie ich strzegł i chronił 

powiedział Ken Jefferson, analityk ds. przestępstw i bezpieczeństwa

Dixon odsiaduje dożywocie po tym, jak został skazany za morderstwo w 1993 roku, kiedy miał 17 lat.

Zobacz także

RadioZET.pl/Newsweek