Zamknij

Makabryczne odkrycie podczas nagrywania filmu na TikToka. Znaleźli zwłoki

23.06.2020 13:50
nastolatka znalazła walizkę z ludzkimi szczątkami
fot. Twitter.com/ReRe

Grupa nastolatków z Seattle w amerykańskim stanie Waszyngton sfilmowała moment, w którym natknęła się na walizkę. Jak się później okazało, w plastikowej torbie znajdowały się ludzkie szczątki. Natychmiast wezwano policję.

Makabryczne odkrycie podczas spotkania z przyjaciółmi. Grupa znajomych z Seattle w stanie Waszyngton bawiła się w "randonauting". Chodzi o losowanie współrzędnych i eksplorowanie miejsc wskazanych przez aplikację. Znaleziskami nastolatkowie chwalą się potem w mediach społecznościowych.

Zobacz także

TikTokerzy znaleźli walizkę ze zwłokami. Policja potwierdza

Właśnie relacja z takiej zabawy pojawiła się na TikToku. Film zatytułowano "Traumatyczne wydarzenie, które zmieniło moje życie”. Grupa nastolatków nieopodal wody, na skałach, znalazła walizkę. Postanowili sprawdzić, co jest w środku. Żartowali, że torba może skrywać pieniądze.

Gdy tylko podążyli w kierunku znaleziska, zaczął nasilać się nieprzyjemny zapach. Jedna z nastolatek otworzyła pakunek, odchylając wieko patykiem. Wtedy grupa przyjaciół zaczęła podejrzewać, że w środku są ludzkie szczątki. O niepokojącym odkryciu poinformowano policję.

Zobacz także

Jak informuje metro.co.uk, funkcjonariusze potwierdzili, że w pakunku znajdowały się fragmenty ludzkich zwłok. Kolejną torbę znaleziono w wodzie. Wszczęto śledztwo, a policjanci nie chcą udzielać dalszych informacji dotyczących tej sprawy.

Mimo że na nagraniu słychać śmiech, sytuacja wstrząsnęła bohaterami filmu. Wideo wyświetlono na TikToku już ponad 15 milionów razy.

Zobacz także

RadioZET.pl/metro.co.uk