Zamknij

43-letnia nauczycielka wdała się w romans z nastolatkiem. Grozi jej więzienie

Redakcja
27.02.2018 22:14
43-letnia nauczycielka wdała się w romans z nastolatkiem. Grozi jej więzienie
fot. Facebook

Kolejna seksafera w USA. Tym razem 43-letnia nauczycielka straciła pracę tuż przed tym, jak miała awansować na zastępcę dyrektora szkoły. Powodem był romans z nastoletnim uczniem.

O tej sprawie pisały wszystkie gazety w West Columbia w Południowej Karolinie. Zamężna nauczycielka z trójką dzieci została przyłapana na gorącym romansie z 19-latkiem. Jakby tego było mało, kobieta miała wyznać matce swojego ucznia, ze go kocha.

Dawn Diimler musiała słono zapłacić za swoje ekscesy. Straciła pracę w szkole, gdzie pracowała od wielu lat. Portal Heavy.com podaje, że Diimler była związana z systemem oświaty od ponad 20 lat.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Sprawą zajęły się amerykańskie służby. – W okresie pomiędzy 10 marca a 2 czerwca 2017 roku Dawn Diimler była zaangażowana w rzekomy związek z 19-letnim uczniem – oświadczył Departament Bezpieczeństwa Publicznego w Cayce. Sama oskarżona przyznała się do tego, że dwukrotnie uprawiała seks z 19-letnim uczniem szkoły. Działo się to w wynajętym pokoju hotelowym.

Zgodnie ze stanowym prawem, grozi jej nawet 5 lat więzienia. W sobotę 24 lutego odbyła się pierwsza rozprawa. Kolejna wyznaczona jest na 5 kwietnia.

Zdjęcia Dawn Dimmler z mediów społecznościowych:

RadioZET.pl/Heavy.com/Fakt24/strz

https://www.facebook.com/groups/1353156981456163/