Zamknij

Strzały przed restauracją McDonald's w Nowym Jorku. Pracownik w kałuży krwi. "Poszło o frytki"

03.08.2022 14:08

Kłótnia o zimne frytki w restauracji McDonald’s na Brooklynie miała szokujący finał. 23-letni pracownik fast foodu został postrzelony w szyję przez syna niezadowolonej klientki. 

Pracownik McDonalds w Nowym Jorku postrzelony
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER (Restauracja - zdj. ilustracyjne), Twitter/NY Post

23-letni pracownik McDonald’s walczy o życie w szpitalu po tym, jak w poniedziałek wieczorem został postrzelony przed restauracją tej sieci przy Fulton Street na Brooklynie - podał we wtorek NY Post, powołując się na nowojorską policję. 

Wszystko zaczęło się od skargi klientki, która miała pretensje do obsługi, że zamówione przez nią frytki są zimne. Kobieta przez aplikację FaceTime transmitowała wszystko swojemu 20-letniemu synowi.

Nowy Jork. Pracownik McDonald's postrzelony, bo "frytki były zimne"

Młody mężczyzna postanowił zareagować i wbiegł do restauracji. Kłótnia z udziałem matki, jej 20-letniego syna i 23-letniego pracownika fast foodu przeniosła się na zewnątrz. Według policji 20-latek w pewnym momencie wyciągnął broń i strzelił w szyję pracownikowi restauracji.

Świadkowie powiedzieli, że usłyszeli huk. - Myśleliśmy, że to petarda. Wszyscy wyszli na zewnątrz, a chłopak leżał już na ziemi - relacjonowała jedna z osób.

- Chcę mi się płakać. Jak można strzelić do kogoś z powodu frytek? - powiedział właściciel jednego z pobliskich lokali w rozmowie z NY Post. 

Jeden z mężczyzn zdjął koszulkę i próbował zatamować nią krwawienie u 23-latka. Poszkodowany nie mógł mówić i trząsł się. - Jeszcze oddychał, gdy kładli go na nosze - mówił inny świadek. Poszkodowany 23-latek został przetransportowany w krytycznym stanie do szpitala. 

Policja na miejscu zdarzenia znalazła pojedynczą, 9-milimetrową łuskę po pocisku. 20-latek został aresztowany.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/NY Post