Zamknij

Strzelanina na planie teledysku. Nie żyją dwie osoby, siedmioro rannych

29.12.2019 15:57
USA
fot. Shutterstock

Dwie osoby nie żyją, a siedem zostało rannych - to bilans strzelaniny, która wywiązała się na jednym z parkingów w Houston. Miało to miejsce podczas kręcenia hip-hopowego teledysku. Policja na razie dozuje informacje na temat tego zdarzenia. 

O sprawie pisze wprost.pl, powołując się na doniesienia amerykańskich mediów. Do zdarzenia doszło w piątkową noc na parkingu przy jednym z osiedli  w Houston w amerykańskim stanie Teksas. To właśnie tam grupa raperów latynoskiego pochodzenia kręciła swój wideoklip.

Miejscowa policja podaje, że w pewnym momencie muzyków i techników zaatakowała grupa mężczyzn - część z nich nadjechała samochodami, część przybiegła. Wywiązała się strzelanina, w wyniku której zginęły dwie osoby, a siedem zostało rannych. Nieznana jest tożsamość poszkodowanych. 

Zobacz także

Służby dozują informacje na temat dokładnego przebiegu tego zajścia. Możliwe, że w wymianę ognia zaangażowali się także muzycy. Policja analizować teraz będzie zarówno zarejestrowany przez nich materiał, jak i nagrania z miejskiego monitoringu.

RadioZET.pl/wprost.pl/Twitter