Zamknij

Strzelanina w szkole średniej w Knoxville. Jedna osoba nie żyje, ranny policjant

13.04.2021 06:38

Jedna osoba poniosła śmierć w strzelaninie w szkole średniej w Knoxville - poinformowała w poniedziałek policja w tym mieście w stanie Tennessee. Ranny jest jeden funkcjonariusz, ale jego życie nie jest zagrożone.

strzelanina w szkole średniej
fot. FR23601 AP/Associated Press/East News

Strzały padły w szkole średniej w Knoxville po godzinie 15 czasu lokalnego. Zgodnie z oświadczeniem policji funkcjonariusze wkroczyli do szkoły, gdzie znajdował się uzbrojony mężczyzna. 

Strzelanina w szkole w USA. Jedna osoba nie żyje

W wymianie ognia zastrzelona została jedna osoba. Ranny został także policjant, którego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu zdarzenia aresztowano jedną osobę. Policja poinformowała, że nie ma więcej ofiar strzelaniny. 

Trwa śledztwo, do wiadomości publicznej nie podano do tej pory informacji na temat możliwych motywów napastnika w szkole. Biuro szeryfa w Knoxville przekazało, że sytuacja jest opanowana, a gmach szkoły bezpieczny.

Służby początkowo informowały, że jest wielu rannych. Budynek szkoły, według lokalnych mediów, został zabezpieczony. Rodziców poproszono, by odebrali swoje dzieci.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/Twitter