Zamknij

Tajemnicza śmierć Polki w USA. Jej ciało wyłowiono z rzeki

Redakcja
04.03.2019 14:43
Barbara L.
fot. Facebook screen

Tajemnicza śmierć Polki w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Ciało 35-letniej kobiety wyłowiono z rzeki Passaic w Rutherford – informują lokalne media. 

Chcesz śledzić takie informacje? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Do tragicznego odkrycia doszło w sobotę, 1 marca. Ciało naszej rodaczki zauważyli około godziny 17 członkowie klubu Nereid Boat i zawiadomili policję w Rutherford w stanie New Jersey. 

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci Polki. Na wstępie wykluczyli udział osób trzecich – informuje portal eu.northjersey.com. Szef policji Rutherford John R. Russo w rozmowie z mediami ujawnił, że odnalezione zwłoki należą do 35-letniej Barbary L. z Wallington. Polka zaginęła kilka dni wcześniej. 

Barbara L. urodziła się w Rzeszowie. W Polsce uzyskała tytuł magistra ekonomii. We wrześniu 2007 roku wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie w Wallington zamieszkała z rodziną. Sześć lat później wyszła za mąż za Jarosława M.

Zobacz także

Msza pogrzebowa 35-latki odbędzie się 5 marca w Wallington. Skremowane szczątki kobiety zostaną pochowane w rodzinnym mieście na cmentarzu w Mrowli w województwie podkarpackim.

RadioZET.pl/DG