Zamknij

Rodzinna tragedia. 9-latek zabił siostrzyczkę

Redakcja
20.03.2018 10:10
Morderstwo
fot. Shutterstock

Tragedia w amerykańskim Memphis. 9-letni chłopiec sięgnął po pistolet i śmiertelnie postrzelił swoją 13-letnią siostrzyczkę. Dziewczynka nie chciała mu oddać kontrolera do gry na konsoli. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Powszechny dostęp do broni. Jesteś za?

Liczba głosów:

Jak relacjonują lokalne media, 13-letnia Dijonae White kłóciła się z młodszym bratem o „pada” do gry na konsoli. W pewnym momencie chłopiec sięgnął po broń i postrzelił dziewczynkę w głowę. Gdy doszło do tragedii, Chalandra White — matka rodzeństwa, karmiła swoje inne dziecko w sąsiednim pokoju. 

Śledczy próbują ustalić, skąd chłopiec miał broń. 13-latka została odwieziona do szpitala dla dzieci Le Bonheura w Memphis. Lekarzom nie udało się jej uratować.

Zobacz także

Na razie nie wiadomo co stanie się z nieletnim zabójcą. — On ma tylko 9 lat — tłumaczy szeryf Cecil Cantrell. — Zakładam, że widział takie rzeczy w grach komputerowych i filmach. Nie wiem, czy miał świadomość, co tak naprawdę robi. Wiem tylko, że to straszliwa tragedia... To dla nas nowa sytuacja, nigdy nie spotkaliśmy się z tym, aby 9-letnie dziecko kogoś zastrzeliło — dodaje. 

RadioZET.pl/DG