Zamknij

Tragiczny wypadek w Dzień Ojca. 9-miesięczne niemowlę utonęło w wannie

22.06.2021 08:39
Niemowlę
fot. Shutterstock (zdjęcie ilustracyjne)

Do tragicznego wypadku doszło w amerykański Dzień Ojca w jednym z domów w Karolinie Północnej. 9-miesięczne niemowlę utonęło w wannie. Policja wyjaśnia teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Do tragedii doszło w amerykańskim stanie Karolina Północna, konkretnie w miejscowości Pink Hill, w niedzielę 20 czerwca - tego dnia w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest Dzień Ojca.

Na policję wpłynęło zgłoszenie o dziecku, u którego zaobserwowano brak wyczuwalnego oddechu. Gdy na miejsce dotarły policja oraz służby ratunkowe, przeprowadzono akcję reanimacyjną.

USA. Tragiczny wypadek w Dzień Ojca. 9-miesięczne niemowlę utonęło w wannie

Niestety, dziecka nie udało się uratować. Okazało się, że kąpało się w wannie i w niej utonęło. Policja będzie teraz wyjaśniać przyczyny i okoliczności zdarzenia oraz badać czy do śmierci niemowlęcia doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czy było to działanie celowe. 

"Każda utrata dziecka to straszna tragedia, zwłaszcza podczas tak specjalnego wydarzenia, jakim jest Dzień Ojca. Nasze myśli i modlitwy kierujemy do rodziny, która opłakuje swoją stratę" - podkreślił w oświadczeniu cytowanym przez ABC News szeryf hrabstwa Lenoir Ronnie Ingram. 

ABC News podaje również, że śledczy do momentu zakończenia postępowania nie będą podawać do wiadomości publicznej danych dziecka bądź jego rodziny. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/wp.pl/abcnews.go.com