Zamknij

Siostry zatrzasnęły się w nagrzanym samochodzie. Nie żyje 3-latka

Dominik Gołdyn
27.07.2020 13:20
Kaylee Petchenik
fot. Facebook.com

Trzyletnia dziewczynka z Arkansas w Stanach Zjednoczonych zmarła, a jej młodsza siostra trafiła do szpitala po tym, jak obie dziewczynki pozostawiono w nagrzanym samochodzie zaparkowanym przed domem matki. 21-letnia kobieta  odsypiała nocną zmianę - informuje ''New York Post''. 

21-letnia Kaylee Petchenik, mama trzyletniej Laykn i 15-miesięcznej Olivi, po przebudzeniu z drzemki odkryła, że jej córeczki zniknęły z domu. Kobieta natychmiast zadzwoniła pod numer 911. Policjanci z Booneville znaleźli nieprzytomne dziewczynki na tylnej kanapie stojącego przed domem samochodu.

Siostry zostały przetransportowane do szpitala w Booneville. Lekarze stwierdzili zgon trzyletniej Laykn. 15-miesięczna Olivia jest w stanie krytycznym, ale stabilnym. 

Policja stanowa w swoim oficjalnym komunikacie przekazała, że "obie dziewczynki są oczywistymi ofiarami upału". Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić policyjne śledztwo. 

Zobacz także

Nie zostawiaj dziecka w rozgrzanym samochodzie 

Śmierć dzieci zostawionych w rozgrzanych samochodach szokuje. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że rodzice - mimo tak wielu kampanii informacyjnych prowadzonych na całym świecie - wciąż pozostawiają swoje pociechy w autach na wiele godzin. Dowiedz się, jak uniknąć podobnych sytuacji. Może dzięki temu ocalisz kolejne życie! 

ZOBACZ FILM: Co się dzieje z człowiekiem w rozgrzanym samochodzie?  

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/New York Times