Zamknij

Włamywał się do domów, by ssać kobiece palce. Twierdził, że został zesłany z gwiazd

Redakcja
28.02.2019 23:53
Włamywał się do domów, by ssać kobiece palce. Twierdził, że został zesłany z gwiazd
fot. Shutterstock

Richard Michael Parkhurst miał włamywać się do domów, by spełniać swoje zachcianki seksualne. Sąd uznał, że 29-latek włamywał się, by wąchać i ssać kobiece palce. Ten tłumaczył się, że robił to, bo kazał mu tak tajemniczy głos z telewizora. Twierdził też, że jest Zeusem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w październiku 2017 roku. Parkhurst zaczepił na kalifornijskiej ulicy kobietę spacerującą z psem. Po krótkiej wymianie zdań ostentacyjnie się obnażył.

Zobacz także

Kobieta obudziła się w nocy, przekonana, że ktoś kilka chwil wcześniej lizał jej palce u stóp. Policja, która przybyła na miejsce, zabezpieczyła ślady DNA. Sprawca zbiegł.

Drugiego dnia Parkhurst zaczepił inną kobietę, a zaledwie kilka godzin później bez żadnych oporów onanizował się pod jej domem.

Gdy mężczyzna został aresztowany, zaczął obnażać się przed strażniczką i składać jej niestosowne propozycje.

Obrońca Parkhursta stwierdził, że 29-latek jest osobą bezdomną i cierpi na schizofrenię. Jego stan miał pogorszyć się po śmierci partnerki. Wówczas stracił on dom i przestał brać leki hamujące rozwój choroby. Wkrótce miał już słyszeć tajemnicze głosy z telewizora, które kazały mu zachowywać się nieobyczajnie.

Zobacz także

– Pan Parkhurst wymyślił sobie, że jest bogiem jak Zeus, który został zesłany z gwiazd, by uwodzić kobiety – wyjaśniał adwokat. „Zadaniem kobiet miało być rodzenie jego dzieci. Pan Pankhurst wierzy, że jego potomstwo stworzy super rasę, która zbawi Ziemię” – stwierdził obrońca.

Sąd uznał Parkhursta za winnego włamań, jednak nie zakwalifikował jego czynów jako przestępstwa o charakterze seksualnym.

RadioZET.pl/NBCLOSANGELES.COM/BM