Zamknij

Zabrał bezdomnego do McDonald's. Nie spodziewał się takiej reakcji [WIDEO]

Redakcja
03.03.2018 13:21
Zabrał bezdomnego do McDonald's. Nie spodziewał się takiej reakcji [WIDEO]
fot. Facebook screen

Nagranie z jednej z amerykańskich restauracji sieci McDonald's oburzyło internautów na całym świecie. Autor krótkiego filmiku chciał kupić posiłek bezdomnemu. Właściciel lokalu wezwał na miejsce policje.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Zagłosuj

Czy pomagasz bezdomnym?

Liczba głosów:

Yossi Gallo zarejestrował kontrowersyjne zdarzenie w jednym z McDonalds'ów w Myrtle Beach - wschodniej części stanu Karolina Południowa, w Stanach Zjednoczonych. Na nagraniu widać, jak przybyły na miejsce policjant nakazuje bezdomnemu opuszczenie lokalu. Gallo, który chciał kupić mężczyźnie posiłek, wdał się w słowną przepychankę z kierownictwem lokalu i oficerem policji.

Mężczyzna spotkał bezdomnego przed lokalem. Gdy wspólnie weszli do restauracji, kierownik McDonald's powiedział, że nie otrzymają oni posiłku. Joey Crosby - policjant z Myrtle Beach został poproszony przed jednego z pracowników o wyprowadzenie bezdomnego z lokalu. 

Właściciel McDonald's w rozmowie z lokalnym mediami podkreślał, że decyzja o wyproszeniu bezdomnego była podyktowana troską o dobrą atmosferę i pozytywne wrażenia pozostałych klientów. Dodał, że jego lokal ma być miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Dodatkowo autor nagrania Yossi Gallo miał zachowywać się w sposób agresywny i naruszać spokój oraz porządek panujący w lokalu. 

Mrozy w Polsce. Jak zamarza człowiek? Wyjątkowy projekt zwracający uwagę na bezdomnych

RadioZET.pl/DG