Zamknij

Wpadka reportera podczas pracy zdalnej. Widzowie zobaczyli za dużo

29.04.2020 12:42
Will Reeve
fot. Twitter.com/CNN

Tego wystąpienia na żywo reporter ABC News Will Reeve z pewnością długo nie zapomni. Mężczyzna, jak wiele osób na świecie, z powodu epidemii koronawirusa pracuje z domu. Tym razem zaliczył wpadkę.

Praca zdalna rządzi się swoimi prawami. Można zakładać wygodne ubrania i nie przejmować się oceną innych ludzi. Czasem można nawet zrezygnować z części garderoby. Z takiego założenia wyszedł reporter ABC News Will Reeve.

Zobacz także

Wpadka podczas wystąpienia na żywo. Reporter bez spodni

Dziennikarz wystąpił we wtorek w programie "Good Morning America". Jego materiał dotyczył aptek, które dostarczają klientom zakupy przy pomocy dronów. Wydawało się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Reeve zadbał o schludny wygląd, tło w postaci książek, założył marynarkę i elegancką koszulę.

Nie dopracował jednak w 100 procentach kadru. W pewnym momencie widzowie zauważyli, że mężczyzna nie ma na nogach spodni. Ten moment został uchwycony w relacji na żywo, a kadry z wpadką dziennikarza szybko obiegły amerykańskiego Twittera.

Całej sytuacji pikanterii dodaje fakt, że dziennikarz jest synem znanego aktora Christophera Reeve'a, który w 1995 uległ wypadkowi na koniu, a kilka lat później zmarł.

Will Reeve jest fantastycznym dziennikarzem, ale nigdy nie spodziewałam się, że zobaczę syna Supermana w bokserkach w ciągu dnia.

Wszyscy jesteśmy dziś Willami Reeve'ami. Spodnie to odległe wspomnienie.

Will szybko skomentował niefortunną sytuację. Tłumaczył, że... miał na sobie szorty, które zakłada do ćwiczeń.

Chciałem być wydajny, więc przygotowałem się dziś rano na trening. Kąt kamery oraz przyjaciele, rodzina i setki nieznajomych w mediach społecznościowych zmusili mnie do ponownego przemyślenia moich porannych zwyczajów

- napisał w oświadczeniu reporter.

Zobacz także

RadioZET.pl/CNN