Zamknij

Ciała pięciu osób w mieszkaniu. Sprawczynie chciały popełnić samobójstwo

Redakcja
27.02.2019 11:06
USA
fot. Twitter/Anthony DiMattia

Zamordowały pięcioro członków swojej rodziny, w tym dwójkę dzieci, a następnie same targnęły się na swoje życie. Dwie mieszkanki stanu Pensylwania zostały już zatrzymane przez policję. 

Ta wstrząsająca historia, którą opisał „Super Express”, rozegrała się Morrisville niedaleko Filadelfii w amerykańskim stanie Pensylwania. Miejscowi policjanci wybrali się z rutynową wizytą do korzystającej z pomocy opieki społecznej rodziny. To, co tam odkryli, przeszło jednak ich najśmielsze wyobrażenia. 

Zobacz także

W mieszkaniu znaleźli zwłoki pięciu osób – trojga dorosłych i dwóch 9-letnich bliźniaczek – a także dwie ranne kobiety, matkę i córkę. Obydwie zostały przetransportowane do szpitala. 

Wiadomo już natomiast, jakie były okoliczności zdarzenia. „Początkowo kobiety opowiadały o nieznajomych mężczyznach, którzy wtargnęli do mieszkania i dokonali rzezi. Potem przyznały, że to one stoją za zbrodnią. Jak podał portal Philly.com, jedna z kobiet miała powiedzieć, że »wszyscy mieszkający w tym mieszkaniu chcieli umrzeć i rozmawiali o samobójstwie«” – czytamy na se.pl.

Zobacz także

Kobiety zostały już aresztowane, postawiono im po pięć zarzutów morderstwa. Policja jest w trakcie ustalania motywów zbrodni. Żyjący członkowie ich rodziny są natomiast w szoku. 

RadioZET.pl/se.pl/Twitter/MP