Zamknij

3-latek błąkał się przy drodze. W aucie nieopodal znaleziono niemowlę

Redakcja
23.08.2018 17:39
USA
fot. Alex D Holliman/Facebook

Mieszkańcy stanu Arkansas znaleźli błąkającego się przy drodze 3-letniego chłopca. Z kolei policja natrafiła w okolicy na porzucone auto. W środku siedziało roczne dziecko, a nieopodal leżały zwłoki ich matki.

Świadkowie zauważyli 3-latka, gdy błąkał się w wąwozie przy drodze i zawiadomili biuro szeryfa. Dziecko zostało zabrane przez funkcjonariusza, który zamieścił w mediach społecznościowych apel o pomoc wraz ze zdjęciem chłopca, gdyż nie można było ustalić jego tożsamości.

Szybko okazało się, że chłopiec, jego brat oraz ich matka zaginęli kilka dni wcześniej. W końcu policja odnalazła samochód w okolicy, w której znaleziono wcześniej 3-latka - leżał w wąwozie, gdzie utknął. W środku siedział przypięty pasami jego roczny brat, z kolei kilkanaście metrów leżała ich nieżywa matka. 25-latka zginęła bowiem w wypadku samochodowym.

Zobacz także

Niemowlę jest zdrowe, trafiło do szpitala, a następnie razem z bratem do krewnych. Policja ustala okoliczności i przyczyny wypadku, który mógł mieć miejsce 16 sierpnia, co oznaczałoby, że chłopcy spędzili bez jedzenia kilka dni. Temperatura w stanie Arkansas oscyluje w ostatnich dniach w ok. 33 stopni Celsjusza.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP