Zamknij

Alec Baldwin aresztowany. Pobił mężczyznę, bo ten zaparkował na jego miejscu

Redakcja
03.11.2018 00:17
Alec Baldwin aresztowany. Pobił mężczyznę, bo ten zaparkował na jego miejscu
fot. AP

Znany amerykański aktor Alec Baldwin został w piątek aresztowany w Nowym Jorku po tym, gdy pobił mężczyznę w trakcie poszukiwania miejsca do zaparkowania samochodu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Incydent miał miejsce w dzielnicy Greenwich Village, niedaleko domu Baldwina. Aktor szukał tam miejsca do zaparkowania i zaatakował mężczyznę, który chwilę wcześniej postawił swój samochód na wolnym miejscu.

Zobacz także

Mężczyzna został odwieziony do szpitala, a Baldwina aresztowała policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia. Rzecznik nowojorskiej policji poinformował, że aktorowi zostanie postawiony zarzut agresywnego ataku na innego człowieka.

60-letni Baldwin znany jest ze swojego porywczego charakteru, ale też słynny jest jego talent komediowy. Jest zagorzałym krytykiem prezydenta USA Donalda Trumpa, którego parodiował w programie rozrywkowym "Saturday Night Live", za co w 2017 roku otrzymał nagrodę Emmy.

Zobacz także

"Życzę mu powodzenia" - skomentował z przekąsem Donald Trump, poproszony przez dziennikarzy o komentarz do piątkowego wydarzenia z udziałem Baldwina.

Alec Baldwin znany jest z takich filmów, jak m.in. "Polowanie na Czerwony Październik", "Zawód pan młody", "Poślubiona mafii" czy "Ucieczka gangstera". 

RadioZET.pl/PAP/BM