Zamknij

Została nauczycielką roku. Wyszło na jaw, że...uprawiała seks z uczniem

02.12.2019 14:39
Nauczycielka uprawiała seks z uczniem
fot. Twitter screen

Policja z amerykańskiego stanu Teksas aresztowała nauczycielkę podejrzaną o uprawianie seksu z jednym z uczniów. Okazuje się, że 36-latka pół roku wcześniej została wyróżniona tytułem "Nauczycielki Roku". 

Fakt24.pl, powołując się na relacje amerykańskich mediów, przytacza historię Randi Chevarri. 36-latka była przez lata lubianą i cenioną nauczycielką w liceum Round Rock High School w miejscowości Rounr Rock (Teksas). Cenioną do tego stopnia, że w maju tego roku otrzymała "Nauczyciela Roku" w tym regionie.

Zobacz także

- Najważniejszą rolą nauczyciela jest to, abyśmy jak najlepiej kształtowali przyszłe pokolenia. Wierzę, że gdy opuszczą szkołę, będą zmieniać naszą rzeczywistość  i dobrze wypływać na życie innych - mówiła podczas uroczystości wręczenia nagrody (cytat za: Fakt24.pl).

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

W listopadzie wybuchł jednak skandal. Na miejscowym komisariacie zeznania złożyli jeden z uczniów oraz jego rodzice. Okazało się bowiem, że kobieta przynajmniej dwukrotnie uprawiała z chłopakiem seks w sali lekcyjnej już po zakończeniu zajęć. Dodatkowo śledczy przeanalizowali treść SMS-ów, które do niego wysyłała - wynika z nich jasno, jakie miała wobec niego zamiary. 

Chevarria najpierw wzięła urlop, a następnie zrezygnowała z pracy. Polica ją aresztowała, ale kobieta wyszła już po wpłaceniu kaucji. Teraz czeka ją proces sądowy. Grozi jej również utrata licencji pedagogicznej. 

RadioZET.pl/Fakt24.pl/Twitter