Zamknij

Zwłoki dwóch osób w słynnej rezydencji w Miami. Obiekt został zamknięty

15.07.2021 16:07
Zwłoki dwóch osób w pensjonacie w Miami
fot. screen Miami Beach Police

Makabryczne odkrycie w dawnej rezydencji słynnego Gianniego Versace. Policja z Florydy odnalazła na posesji dwa ciała. Mundurowi prowadzą śledztwo w tej sprawie. 

Zwłoki dwóch osób w rezydencji "The Villa Casa Casuarina" przy słynnej arterii Ocean Drive w Miami. Ciała w apartamencie odkryła obsługa sprzątająca budynek. 

Przybyli na miejsce policjanci nie potwierdzili tożsamości ani danych ofiar. Pracowali natomiast nad ustaleniem przyczyny śmierci, nie ujawniając szczegółów w postępowaniu.

Miami. Zwłoki dwóch osób w dawnej rezydencji Gianniego Versace

Zdawkowe informacje pojawiły się na profilu policji z Miami Beach. " Policja i straż pożarna odpowiedziały i zlokalizowały dwóch zmarłych mężczyzn w pokoju hotelowym" - czytamy na Twitterze.

W kolejnym komunikacie mundurowi przekazali, że obiekt został zamknięty. Sprawę tragicznej śmierci wyjaśniają w osobnym śledztwie detektywi.

Gianni Versace kupił rezydencję w 1992 r., zamieszkując w niej ze swoim partnerem. W ciągu kilku lat słynny projektant mody zainwestował w remont prestiżowej posesji miliony dolarów. Pięć lat później Versace zginął u wrót swojego domu, postrzelony w głowę przez Andrew Cunanana. Do dziś służby nie wyjaśniły powodów możliwego zabójstwa. Sam Cunanan, mający na swoim koncie również inne zbrodnie, zmarł kilka dni później, popełniając samobójstwo z tej samej broni, z której zastrzelił Versace.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku 

RadioZEt.pl/Miami Beach Police