Zamknij

Zwłoki trojga dzieci znalezione w sypialni. Policja zatrzymała ich matkę

29.06.2021 12:25
USA
fot. FR170512/Associated Press/East News

Zwłoki trojga dzieci znaleziono w jednym z domów w East Los Angeles. Ich ciała znajdowały się w sypialni. Policja zatrzymała ich matkę, ale nie zdradziła ani jej tożsamości, ani szczegółów sprawy. 

W poniedziałek ok. godz. 12:45 czasu kalifornijskiego policja w East Los Angeles otrzymała zgłoszenie o dzieciach "które nie oddychają". Funkcjonariusze dotarli więc na miejsce, do jednego z domów przy South Ferris Avenue. 

Zwłoki trojga dzieci w domu w East Los Angeles. Policja zatrzymała ich matkę

Jak poinformowała w rozmowie z "Los Angeles Daily News" rzeczniczka prasowa biura szeryfa hrabstwa Los Angeles Eva Jimenez, mundurowi znaleźli w środku (konkretnie w sypialni) ciała trojga dzieci - dwóch chłopców i dziewczynki. Jeden chłopiec miał sześć miesięcy, pozostałe dzieci na pewno poniżej trzech lat. 

Jak podaje polsatnews.pl, policja zatrzymała matkę dzieci, która przebywała wówczas w domu (nie było tam ich ojca). Nie podano do wiadomości publicznej ani tożsamości kobiety, ani szczegółów sprawy.

Przesłuchano natomiast świadków, którzy zapewnili, że nie zwróciło ich uwagi nic, co mogłoby sugerować przemoc domową. Służby miejskie i policyjne podkreśliły, że będą pracować nad tym, aby wyjaśnić tę "przerażającą sprawę".

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku 

RadioZET.pl/polsatnews.pl/dailynews.com/YouTube

C