Zamknij

Policjanci przyjechali ratować staruszkę. W mieszkaniu znaleźli... zmumifikowane zwłoki [WIDEO]

Redakcja
28.02.2018 12:00
Ukraina
fot. You Tube screen

Funkcjonariusze policji w jednym z ukraińskich miasteczek długo nie zapomną tej interwencji. Gdy dotarli bowiem do mieszkania potrzebującej pomocy 77-latki, dokonali tam makabrycznego odkrycia.

Historia wydarzyła się w Mikołajowie (południowa Ukraina). Policjanci zostali wezwani przez sąsiadów 77-letniej samotnej kobiety, która od kilku dni nie wychodziła z mieszkania i nie dawała znaku życia.

Zobacz także

Jak podają lokalne media, seniorka nie dość, że mieszkała sama, to jeszcze w fatalnych warunkach. Stroniła także od ludzi, choć pozostali mieszkańcy kamienicy starali się jej pomagać. W końcu jednak poprosili o pomoc mundurowych.

Gdy ci weszli do lokalu, ich oczom ukazał się katastrofalny widok. Mieszkanie było brudne, zakurzone, przepełnione śmieciami i pozbawione bieżącej wody oraz prądu. 77-latka leżała w jednym z pomieszczeń, tak osłabiona, że nie mogła się samodzielnie podnieść. Najbardziej makabrycznego odkrycia dokonano jednak w pokoju obok:

Tam na łóżku znaleziono bowiem zmumifikowane zwłoki kobiety, odziane w białą sukienkę, buty i skarpety. Okazało się, że to ciało matki lokatorki, która zmarła 30 lat temu. Teraz policja będzie ustalać okoliczności jej śmierci.

RadioZET.pl/Gazeta.pl/MP