Zamknij

36-latek odciął ojcu nos, usta i penisa. Potem postrzelił trzech policjantów

22.01.2021 15:50
odciął ojcu nos, usta i penisa
fot. Ukraińska policja

Kolejny makabryczny atak na Ukrainie. 36-latek z obwodu mikołajowskiego odciął ojcu nos, usta i penisa, a podczas zatrzymania postrzelił trzech funkcjonariuszy - poinformowała w piątek lokalna policja. Ranny 55-latek trafił do szpitala.

Ukraina. 36-letni mężczyzna z obwodu mikołajowskiego zaatakował swojego 55-letniego ojca. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 20 stycznia. Mężczyzna odciął ojcu nos, usta i penisa. Ranny 55-latek zdołał po ataku dotrzeć do swojej siostry i poprosić o pomoc. Trafił do szpitala.

Następnego dnia do domu napastnika przybyli śledczy. Jak czytamy w policyjnym komunikacie, wewnątrz znaleziono broń i ładunki wybuchowe. Przy sobie mężczyzna miał urządzenie służące do detonacji bomby. Podczas przeszukania napastnik zaczął strzelać do funkcjonariuszy, raniąc trzech z nich.

Ukraina. 36-latek odciął ojcu nos, usta i penisa. Postrzelił trzech policjantów

Wieczorem dom został wzięty szturmem przez jednostki specjalne. W trakcie zatrzymania napastnik miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Zatrzymanemu grozi dożywocie. Ukraińska Prawda podaje, że napastnik był już wcześniej pociągany do odpowiedzialności karnej.

odciął ojcu nos i penisa
fot. Ukraińska policja
akcja policji na ukrainie
fot. Ukraińska policja

To kolejny brutalny atak w ostatnich dniach na Ukrainie. W środę w Odessie na południu Ukrainy zatrzymano mężczyznę, który chodził po ulicy z odciętą głową w rękach i był owinięty ludzkimi wnętrznościami. Jest podejrzewany o zabicie dwóch mężczyzn, w tym swojego ojca.

RadioZET.pl/ Pravda.com.ua/ 5.ua