Zamknij

Małżeństwo z 4-letnią córką brutalnie zamordowane. Pojechali na wieś kupić auto

Redakcja
09.03.2018 11:58
Małżeństwo z 4-letnią córką brutalnie zamordowane. Pojechali na wieś kupić auto
fot. Facebook

Wstrząsająca zbrodnia na Ukrainie. Małżeństwo z 4-letnią córką utopione żywcem w stawie. Pojechali na wieś, aby kupić używany samochód za równowartość 15 tys. złotych. Sprawca jest już w rękach policji.

Małżeństwo w wieku 32 i 35 lat wybrali się do wsi Gierojewskoje, aby obejrzeć wystawiony na internetowej aukcji samochód. Wzięli ze sobą gotówkę, aby – w razie braku problemów z autem – zapłacić za nie. Na miejscu doszło do tragedii.

Pojechali kupić używany samochód

Jak wynika ze śledztwa, Ukrainiec, zobaczywszy gotówkę – prawdopodobnie wraz z osobami trzecimi – zaatakował mężczyznę i kobietę i których wraz z córką siłą wepchnął do starego samochodu i postrzelił. Na końcu auto zostało zepchnięte do stawu, gdzie wszyscy się utopili. Przed śmiercią małżeństwo próbowało dzwonić po pomoc; niestety bezskutecznie.

Sprawców mogło być kilku

Policjanci w krótkim czasie znaleźli ciała zamordowanych i 29-letniego sprawcę. Mężczyzna na co dzień pracował w pobliskim więzieniu. Para poza córką miała jeszcze syna, który – z niewiadomych wciąż powodów – nie pojechał ze swoimi rodzicami. Dziecko zostało otoczone opieką psychologów.

Zdjęcia zamordowanej rodziny z mediów społecznościowych:

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz